Spokojený zákazník je pro nás základem úspěchu.

Reference

Dovolujeme si zde prezentovat několik vět, které byly napsány našimi zákazníky. Děkujeme.

Gajdošovi

Ostrava

Dobrý den, velice rádi jsme Vaše služby využili, když jsme potřebovali opravit stará okna. Z naší strany vše v pořádku. Snad nemám ani jedinou výtku, což se moc často nestává. Mockrát děkuji za spolupráci a ať se Vaší firmě nadále daří.

Milan Vaculík

Brno

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci při renovaci našich eurooken na našem RD v Brně. Všechny práce proběhly bez jakýchkoliv problémů v předem domluvených termínech k naší celkové spokojenosti. Přeji Vám mnoho úspěchů.

Novosadovi

Příbor

Chlapi dodrželi smluvený termín, po opravě vypadají okna jako nová. S manželkou jsme nevěřili, že nebude nutná výměna. Profi přístup. Díky

Bronislav Novák

Hranice

S realizací zakázky jsme byli velmi spokojeni. Rychle dodaná cenová nabídka, výborná a srozumitelná komunikace, odborná rada. Práce proběhly rychle, vše v dohodnutém termínu. Vstřícné jednání, profesionální přístup, dodržení domluvy.

Wolf Jiří

Bílovec

Dobrý den, chceme poděkovat za super přístup a výborně odvedenou práci. Vše na čem jsme se domluvili bylo dodrženo a chlapi po sobě i uklidili, což se ne vždy vidí. Mohu jen doporučit.

Hošová Ivana

Prostějov

Tímto dopisem chci poděkovat za vaše služby. Přístup byl velmi profesionální, jde vidět, že chlapi ví, o čem mluví. Okna jsou opět jako nová a ušetřili jsme peníze za výměnu. Překvapila mě rychlost. Práce byla předána ve vysoké kvalitě. Děkuji